Tüm sosyal medya kanallarınız için merkez

Facebook, Instagram, WhatsApp, Viber veya diğer platformlardaki iş profilleriniz arasında geçiş yapmak zorunda kalmak yerine müşteri etkinliğini kolayca izleyebileceğiniz, mesajlara ve yorumlara yanıt verebileceğiniz, verileri analiz edebileceğiniz ve istatistikler toplayabileceğiniz tek bir merkeze sahip olursunuz.

Tüm entegrasyonlar ve müşteri ile iletişim detayları için Skala Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

Bitrix24.CRM + Instagram

Bu resmi entegrasyon, doğrudan Bitrix24'ün içinden tüm etkileşimleri (ödemeler dâhil) yönetirken müşterilerinize yerel bir alışveriş deneyimi sağlamanıza olanak tanır.

Bitrix24 + Facebook

Facebook profilinizi İletişim Merkezi'mize bağlayın ve müşterilerinizin bıraktığı mesajları doğrudan Bitrix24 Mesajlaşma uygulamasında yanıtlayın.

Bitrix24 + WhatsApp

Web sitenizde Whatsapp widget'ını etkinleştirerek müşterilerinize, işletmenizle bağlantı kurmaları için daha fazla seçenek sunun.

Bitrix24.CRM + Instagram = Daha Fazla Satış

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi çevrimiçi satmak için Instagram kullanıyorsanız bu entegrasyon satışlarınızı tamamen yeni bir düzeye taşıyacaktır.

Resmi entegrasyon

Sadece birkaç tıklamayla Instagram profilinizi bağlayın ve daha önce hiç yapamadığınız şekilde işletmenizi Instagram genelinde büyütmeye başlayın.

Müşterileriniz için kolay alışveriş deneyimi

Hepsi Instagram'da olduğu için müşterileriniz, uygulamadan çıkmadan ürünlerinizi satın alabilir, sipariş verebilir ve ödemelerini yapabilir.

Size özel kolay satış deneyimi

Bitrix24 CRM içindeki tüm satış sürecini yönetin: DM'leri yanıtlayın, ürün görsellerini paylaşın ve ödeme bağlantıları gönderin.

Web siteniz için canlı sohbet

Ziyaretçilerinize anında destek ve müşteri hizmeti sağlamak için web sitenize yerleştirilebilecek bir canlı sohbet widget'ı. Tüm diyaloglar CRM'inize kaydedilir, böylece bir kişi, geri dönen bir müşteriyse sistem onu tanır.

Kurallar, yönlendirme ve sohbet aktarımları

Müşteri sohbetlerini ekip üyeleriniz arasında yönetmek, yönlendirmek ve dağıtmak için varsayılan ayarları kullanın veya özel bir kurallar dizisi oluşturun.

Müşteriler ve denetmenler tarafından yapılan değerlendirmeler

Her görüşme, bir müşteri ve/veya ekip denetmeniniz tarafından değerlendirilebilir. Veriler, İletişim Merkezi'nde gösterilir.

Hazır yanıtlar

Müşteri destek ekibiniz müsait olmadığında müşterileri beklemede tutmak için kullanılacak bir dizi hazır yanıt oluşturun.

Telefon

Bitrix24 Telefon; yerel telefon numaraları kiralamanıza, çalışanlarınız için dâhili telefon numarası uzantıları oluşturmanıza, arama sıralamasını ve yönlendirmeyi ayarlamanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Gelişmiş VoIP telefonu çözümü

Bitrix24 telefon; arama takibi, yönlendirme, iletme, görüntüleme, deşifre, kaydetme ve çok daha fazlasını içerir.

Bitrix24 CRM ile entegrasyon

Aramalar, CRM'de kaydedilebilir ve anlaşmalara eklenebilir. Gelen aramalar, belirli bir müşteri adayı için sorumlu bir satış temsilcisine iletilir.

Gelişmiş telefonla pazarlama

Otomatik çevirici çalıştırabilir, web sitenize bir geri arama widget'ı yükleyebilir, geri arama istekleri gönderebilir, sesli yayınlar ve SMS kullanabilirsiniz.

Sosyal medya + mesajlaşma uygulamaları

Müşteri iletişim kanallarınızı daha kolay ve daha etkili bir şekilde yönetmek için sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarındaki tüm işletme profillerinizi İletişim Merkezi'ne bağlayın.

Müşteri hizmetlerini geliştirin

Daha hızlı ve daha iyi müşteri desteği sağlamak için Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğer hesaplarınızı bağlayın.

Sosyal medya profillerinizi Bitrix24 üzerinden yönetin

Tüm müşteri etkileşimleriniz tek bir pano aracılığıyla yapılır, saklanır ve analiz edilir. Bu pano, bir marketten daha çok işe yarar.

Analizler ve istatistikler

Etkinliği kanala, güne/saate, ortalama yanıt süresine, müşteri memnuniyetine ve müşteri destek uzmanlarınızın en fazla olan iş yüküne göre ölçün.

E-posta, SMS ve sesli aramalar

Hâlâ çok popüler olan test edilip onaylanmış müşteri iletişim kanalları da Bitrix24 Çok Kanallı İletişim Merkezi'nizde yer almaktadır.

Klasik yardım masası

Tüm e-postalarınızı tek bir yerden almak ve yönetmek için posta kutularınızı tek tıkla Bitrix24 İletişim Merkezi'ne bağlayın.

Sesli aramalar

Ofis/bulut PBX'iniz veya SIP-trunk'ınız varsa ücretsiz telefon görüşmeleri yapmak için bir SIP konektörü kiralayabilir ve yalnızca mevcut tarifeleriniz üzerinden giden aramalar için ödeme yapabilirsiniz.

SMS

Müşteri tabanınızdaki kişilere kolayca reklam metin mesajları göndererek SMS kampanyaları yürütün.