100% mobil CRM

Müşterileri ve satışları doğrudan cebinizden yönetmek için kullanabileceğiniz tam teşekküllü bir mobil CRM.

Ekip yönetimi

Satış ekibinizle hızlı iletişim kurmak için sohbetleri veya görüntülü aramaları kullanın. Günlük planlama toplantıları düzenleyin, görevler belirleyin ve raporlar alın.

Müşteri yönetimi

Telefon veya mesajlaşma yoluyla tek dokunuşla CRM'inizden herhangi bir müşteriyle iletişim kurun. Uzman ekibimizle özel aşamalar oluşturun ve anlaşmaları satış hattına taşıyın.

Satış Yönetimi

Satış sonuçlarınızın tam bir dökümünü almak için satış hunimizi kullanın. Satış hedeflerine ulaşıp ulaşmadıklarını görmek için ekibinizin KPI'larını takip edin.

2015'ten beri Bitrix24 Gold Partneriyiz

Skala Teknoloji olarak, 10.000'e varan lisanslı kullanıcı sayısıyla 50'den fazla müşteri portföyümüzü Bitrix24 CRM ile yönetiyoruz.Bu iş bizde. Sürecin her adımında

Müşteri adaylarınızı ve anlaşmalarınızı, bir müşteri adayının Bitrix24 CRM'inize eklendiği andan anlaşmanın sonuçlanmasına kadar basit ve sezgisel bir sürükle bırak yöntemiyle yönetin. Tüm otomasyon kuralları ve özelleştirmeler için Skala Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

Potansiyel müşteri oluşturma

Özelleştirilebilir web formları aracılığıyla müşteri adayları edinin ve onların, çevrimiçi CRM sisteminize otomatik olarak eklenmesini sağlayın.

Çevrimiçi pazarlama

Doğrudan CRM aracınızın içinden başarılı pazarlama kampanyaları yürütün: E-posta pazarlamacılığı, reklam hedefi belirleme ve daha fazlası.

İş otomasyonu

İş akışlarınızı ve satış hunilerinizi özel olarak otomatikleştirmek için iş süreci otomasyonu araçlarımızı kullanın.

Ücretsiz müşteri yönetimi

Ücretsiz CRM web sitesi şablonları, formlar, canlı sohbetler, telefon aramaları veya sosyal medya aracılığıyla müşteri adaylarını yakalayın ve bunları CRM programınıza ekleyin. Satış temsilcilerinizin hangi potansiyel müşterilere odaklanmaları gerektiğini görmek ve bunları otomatik olarak atamak için müşteri adayı puanlama aracımızı kullanın.

Müşteriye dönüşen müşteri adayları

Tüm satış hunisini kapsayan tek bir ortamda mevcut ve potansiyel müşteri adaylarını yönetin.

Kurallar/tetikleyiciler

Özelleştirilebilir kuralları ve tetikleyicileri kullanarak anlaşmaların, satış hatlarında otomatik olarak aşağı ilerlemesini sağlayın.

Özel satış hatları

İşletmenize özel aşamalara sahip size özel satış hunileri ayarlayın.

Çok kanallı pazarlamacılık

Facebook, e-posta, telefon görüşmeleri, SMS, anlık bildirimler veya mesajlaşma programları gibi en etkili olduğunu düşündüğünüz kanal aracılığıyla müşteri adaylarına ve mevcut müşterilerinize ulaşmak için Skala Teknoloji uzman ekibimizle entegrasyonlar yapın, Satış Zekası modülün kullanarak tüm pazarlama ve satış ölçümlerinizi takip edin.

E-posta pazarlamacılığı

Doğrudan CRM yazılımınız üzerinden segment tabanlı e-posta pazarlamacılığı kampanyaları yürütün ve sonuçları takip edin (açma oranı, çıkma oranı, CTR vb.).

Çevrimiçi reklamlar

CRM'in içinde saklanan kişi bilgilerine göre yeniden hedefleme kampanyaları oluşturun. Doğrudan Bitrix24 çevrimiçi CRM aracı üzerinden Facebook reklamları başlatın.

Satış analizi

Pazarlama maliyetlerinizi izleyin ve yatırım getirisini hesaplayın. Hangi kanalların en iyi yatırım getirisi sağladığını ve daha fazla anlaşma sonuçlandırmanıza yardımcı olduğunu görün.

Satış ekibi yönetimi

Satış ekiplerinizi uzaktan yönetin, çalışma sürelerini izleyin, görevler atayın, son tarihleri kontrol edin, görev ilerlemesini takip edin ve bireysel KPI'ları izleyin.

Gerçek zamanlı satış yönetimi

Satış temsilcilerinizin şu anda hangi anlaşmalar/müşteriler üzerinde çalıştığını görün.

Çevrimiçi iletişim

İşle ilgili konuları tartışmak için özel ve grup sohbetleri kullanın, ekip üyelerinizle ve/veya müşterilerinizle görüntülü aramalar ayarlayın.

Çevrimiçi iş birliği

Satış ekibinizi yönetmek ve performanslarını takip etmek için yerleşik görev ve proje yönetimi araçlarımızı kullanın.

Envanter yönetimi

Stoğunuzu, depolarınızı ve satışlarınızı doğrudan CRM'inizin içinden yönetin. Yeni bir siparişin oluşturulmasından ürün teslimatına kadar tüm satış süreci üzerinde tam görünürlük ve kontrol elde edin.

Stoğunuzu ve envanterinizi yönetin

Stok ayarlamaları içeren kapsamlı Envanter yönetimi, sipariş yönetimi ve çok kanallı satış desteği ile depo transferleri.

Tam CRM entegrasyonu

Stoklarınızın hiçbir zaman tükenmemesi için tüm satış verileri, envanterinizle otomatik bir şekilde gerçek zamanlı olarak senkronize olur.

Mobil kullanıma hazır

Bitrix24 mobil uygulama ile barkodları tarayın ve bilgisayar kullanmadan envanter ayarlamaları yapın.

Müşteri hizmetleri ve iletişim

Bitrix24, tüm müşteri iletişim kanallarınızı, müşteri etkileşimlerinizi kolayca takip edebildiğiniz İletişim Merkezi olarak adlandırılan ücretsiz bir müşteri yönetimi sistemine taşımaktadır.

Her şey ile entegre

Müşterilerinizle doğrudan Bitrix24 üzerinden iletişim kurmak için Facebook, Instagram, WhatsApp, Viber veya diğer platformlardaki hesaplarınızı bağlayın.

Canlı sohbet

Ziyaretçilerinize anında destek ve müşteri hizmeti sağlayın. Tüm diyaloglar CRM'inize kaydedilir. Bir kişi, geri dönüş yapan bir müşteriyse sistem onu tanır.

Telefon

Bitrix24 entegre tıkla-ara, otomatik arama kaydı, arama günlüğü ve analiz işlevlerine sahip bir VoIP telefon modülü içermektedir.