Mobil Uygulamadan Kolay Görev Yönetimi

Akıllı telefonunuzdan görevler belirleyin, projeleri yönetin ve ekip iletişimini kolaylaştırın.

Hızlı görev oluşturma

Akıllı telefonunuzu alın, Bitrix24'ü açın, ekip üyelerinizden birine bir görev atayın, isteğe bağlı bir yapılacaklar listesi ekleyin, tek yapmanız gereken sadece birkaç dokunuş!

Görev içi iletişim

Görevle ilgili sorunları, o görevin altındaki yorumda tartışabilirsiniz. Yeni eklenen yorumlar, daha iyi görünürlük için vurgulanır.

Görev odak modu

İçerisinde devam eden bir etkinlik bulunan görevler, gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı olmak için listenin başında gösterilir.

Görevleri ayarlayın ve son tarihleri yönetin

Skala Teknoloji'nin profesyonel ekibi ile görevleri hem bireyler hem de gruplar için yapılandırabilirsiniz. Bitrix24 ile bir görev oluşturulduğunda, görevi atadığınız kişi hemen bildirim alır ve gecikmeden çalışmaya başlayabilir.

Alt görevler ve kontrol listeleri

Karmaşık bir görevi parçalara ayırmanın güzel ve kolay bir yolu da onu tamamlaması kolay daha küçük görevlere ayırmaktır.

Görev otomasyonu

Tekrar eden görevleri otomatik olarak oluşturarak epey zaman kazanın ve zahmetten kurtulun; temel ücretsiz proje yönetimi araçlarından biridir.

Görev ve proje şablonları

Tekrar tekrar aynı görevlerle ve projelerle mi çalışıyorsunuz? Onları şablon olarak kaydedin!

Projelerinizi görselleştirin

Projelerinizdeki tüm görevler ve aşamalar; Gantt grafiği, Kanban panosu, takvim veya planlayıcı biçiminde kolay bir şekilde görselleştirilebilir. Seçim sizin.

Proje Gantt grafiği

Görevleri ve alt görevleri Gantt grafiği ile görüntüleyerek proje ilerlemesine bir genel bakış elde edebilirsiniz ve gecikmeleri tespit etmeniz kolaylaşır.

Proje Kanban panosu

Agile proje yönetimi yaklaşımına uygun olarak Kanban aşamaları tamamen özelleştirilebilir ve her kullanıcı tarafından ayrı ayrı ayarlanabilir.

Görev bağımlılıkları

Bitrix24, dört bağımlılık türünün (FS, FF, SS ve SF) hepsini desteklemektedir. Bir bağımlılık ayarlamak için oku, bir görevden diğerine sürüklemeniz yeterlidir.

Projeyle ilgili sorunları çevrimiçi tartışın

Hızlı ve etkili iletişim için çok çeşitli proje yönetimi araçları kullanın: Sohbetler, yorumlar, video aramaları ve video konferanslar.

Tartışmalar ve yorumlar

Yorum yazın, dosya ekleyin, bağlantı paylaşın, beğeni bırakın ve başka kişilerin yorumlarını yanıtlayın

Proje sohbeti

Her proje için ayrı bir sohbet kullanabilir ve burada, projeyle ilgili sorunları hızlıca tartışabilir ve dosyalar paylaşabilirsiniz.

Görev izni ayarları

Skala Teknoloji'nin uzman ekibi ile görevleri düzenleme, devretme, oluşturma ve silme eylemlerine ilişkin özel izinleri hem bireysel kullanıcı hem de tüm departman seviyelerinde ayarlayın.

Proje ilerlemesini gerçek zamanlı olarak takip edin

Projeyle ilgili tüm etkinlikler için bildirim alın, hareket hâlindeyken yeni yorumları yanıtlayın ve projenizin nasıl ilerlediğini görün. Hızlı ve etkili iletişim için çok çeşitli proje yönetimi araçları kullanın: Sohbetler, yorumlar, video aramaları ve video konferanslar.

Görev hatırlatıcıları ve bildirimler

Görevlerinizden haberdar olun ve tek bir önemli güncellemeyi bile asla kaçırmayın.

Otomatik odaklanma modu

Sistemimiz, son etkinliklere göre en alakalı görevleri otomatik olarak filtrelemektedir.

Hızlı arama ve görev filtreleri

Devam eden kaç tane göreviniz ve projeniz olursa olsun, aradığınızı her zaman bulabilirsiniz.

Tüm proje dosyalarını tek bir yerde saklayın

Skala Teknoloji olarak projelerimizle ilgili tüm belgelerimizi ve dosyalarımızı oluşturmak, düzenlemek, saklamak ve paylaşmak için Bitrix24.Drive çevrimiçi bulut depolamasını kullanıyoruz.

Tüm cihazlardan 7/24 erişim

Mobil veya masaüstü fark etmeksizin herhangi bir cihazda ve işletim sisteminde proje dosyalarınızın üzerinde çalışın.

Proje verileriniz için güvenli depolama

Dosyalarınıza ekip üyeleriniz dışında kimsenin erişmediğinden emin olmak için erişim izinlerini yönetin.

Gerçek zamanlı iş birliğine dayalı düzenleme

Metin belgelerini, elektronik tabloları ve sunumları gerçek zamanlı olarak oluşturun, birlikte düzenleyin ve paylaşın.

Scrum ekiplerini ve projelerini yönetin

Bitrix24, profesyonel Scrum araçlarının (iş listesi, hızlı görevler, hikaye puanları vb.) tam setini içerir. Sohbetlerimiz, çevrimiçi toplantılarımız ve yorumlarımızla birleştiğinde bu, tüm ekipler için anahtar teslim bir proje yönetimi çözümü sunmaktadır!

Klasik scrum

Ekipler, hızlı görevler, iş listesi, Scrumban, destanlar, DOD'ler, hikaye puanları, scrum'ların scrum'ları, scrum hızı ve daha fazlası dâhil olmak üzere tam özellikli scrum.

Entegre iletişim

Son olarak çevrimiçi toplantılara, sohbetlere, aramalara, takvime ve süre takibine entegre edilmiş bir scrum aracı. İletişim kurmak ve iş birliği yapmak için ihtiyacın olan her şey burada.

Teknik bilgi gerekmez

BT sektörü, bankalar, üreticiler, kâr amacı gütmeyen kuruşlar, sağlık kuruluşları, kamu kuruluşları ve başka 28 sektör ve alan tarafından kullanılmaktadır.