Bitrix24 Mobil Uygulamasında Görevleri Güncelleme

Bitrix24 mobil uygulamasındaki görev yönetimi daha da optimize edildi. Ekiplerimiz daha pratik ve kullanımı daha kolay hale getirmeyi başardı. Yenilikleri öğrenmek için okumaya devam edin.


Bitrix24 Mobil Uygulamasında Görevleri Yönetin
Bitrix24 mobil uygulaması ücretsizdir ve Android ve iOS'ta kullanılabilir. Bu uygulama, görevleri yönetmeyi ve bir ekip içinde işi dağıtmayı kolaylaştırır. Artık uygulamayı kullanmak daha da kolay. "Görevler" bölümüne girdiğinizde, katıldığınız görevlerin listesi görüntülenecektir. Ekranın sağ alt kısmında bulunan “+” butonuna tıklayarak hızlıca görev oluşturabilirsiniz. Gerekli haklara sahipseniz, görevleri de değiştirebilirsiniz.

Görevlerinizi verimli bir şekilde yönetmek için Bitrix24 mobil uygulamasını nasıl kullanacağınızı öğrenmek için Bitrix24Help makalemizi okuyun.

Uygulama ile ilgili son haberler

Yeni özellikler arasında, görev oluştururken daha da fazla zaman kazandıran yeni görev oluşturma formu. Artık görevin adını hemen doldurabilir, sorumlusunu ve görevin son tarihini atayabilirsiniz. Görev detay formuna erişerek, tüm ek detayları yönetebilirsiniz. Daha önce sadece masaüstü sürümde görünen yeni alanlar mobil arayüze eklendi. Bitrix24Help makalemizle Bitrix24 mobil uygulamasındaki görevlerle ilgili tüm yenilikleri öğrenin.

Henüz uygulamaya sahip değilseniz, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bitrix24 hakkında daha fazla sorularınız varsa Bitrix24 Gold Partneri Skala Teknoloji Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.